Home

Strona główna

NOWOŚĆ !Ekskluzywne sesje indywidualne dla Niej i dla Niego - pisz lub dzwoń

Witamy na stronie studia fotograficznego Łódź. Miło nam, że nas odwiedzasz. Skoro spotkaliśmy się w tym miejscu pozwól, że przybliżymy profil działalności naszego studia, a jest to więcej niż fotografia i makijaż.

Otwierając studio fotograficzne postawiliśmy sobie określone cele. Oprócz prywatnych, czy komercyjnych, głównym było przyciągnięcie Klientów czymś więcej. Tak zrodził się pomysł na nowy styl pracy.

Do zaprezentowania mamy idealną lokalizację studia. Posiadamy parking tylko dla naszych Gości. Studio składa się z kilku pomieszczeń w tym z dwóch głównych po 60 m2. Pierwsze to studio wizażu, stylizacji i studio makijażu. Odbywa się tu również stylizacja ślubna. Druga sala to studio fotograficzne. Kolejną zaletą studia jest kompleksowość obsługi. Na stałe w studio pracuje makijażystka i wizażystka oraz fotograf. Dopełnieniem tej oferty jest bogata garderoba wypełniona najpotrzebniejszymi rzeczami od peruk do sukien ślubnych. Na miejscu mamy 6 stanowisk charakteryzatorskich. Posiadamy mobilne lustra charakteryzatorskie co umożliwia pracę poza studiem.

Dla osób oczekujących przygotowaliśmy kącik w studio, a kiedy pozwala na to aura fotele pod parasolem wśród zieleni.

Myślę, że takie studio fotograficzne spełni oczekiwania Klientów, a przede wszystkim umożliwi osiągnięcie celu jakim są profesjonalny makijaż, wizaż, charakteryzacja czy zdjęcia z sesji studyjnej lub zdjęcia plenerowe. Prowadzimy wypożyczalnię luster charakteryzatorskich. Fotograf używa sprzęt fotograficzny NIKON.

jeżeli poszukują państwo doskonałej nie tylko w Łodzi osoby to polecamy naszą zaprzyjaźnioną jaką jest fotograf ślubny w Krakowie który na pewno sprosta wysokim wymaganiom a jego fotografia ślubna na pewno zapadnie w pamięci.

 

Zapraszamy makijażystka, wizażystka  i fotograf  Pracujemy tylko sprzętem Nikon D3x.

 

 

 

Studio Fotograficzne Łódź fotograf wykonuje

  • sesje fotograficzne modelek w studio oraz plener fotograficzny
  • profesjonalne portfolio fotograficzne dla agencji mody i mediów
  • fotografia ślubna, sesja fotograficzna plenerowa, zdjęcia do chrztu, komunii
  • zdjęcia ślubne, sesja ślubna
  • fotografia studyjna portretowa, zdjęcia z rozwoju dziecka
  • fotografia reklamowa, reportaż fotograficzny
  • sesja buduarowa
  • zdjęcia plenerowe

 

 

 

Super User

Breadcrumbs